У час війни вкрай важливо підтримувати бізнес та робочі місця. Відтак в Україні запрацював проєкт допомоги малим українським виробництвам під час війни росії проти України, в межах якого оголошено конкурс.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міської ради.

У цьому конкурсі донори планують допомогти ТОВ або ФОП другої чи третьої групи. Отже, якщо ви є виробником крафтового товару (лампи, свічки, теплі светри) –  ви створюєте щось, що можна потримати в руках, ваше виробництво знаходиться в Україні й створює робочі місця в місті або селі, – читайте деталі за посиланням та заповнюйте заявку до 10 травня.

В результаті конкурсу можна отримати:

1000 доларів на розвиток – 100 виробників одержать гроші на евакуацію команди до іншого міста, розвиток виробництва та інші важливі інвестиції у часи війни від USAID КЕУ;

промокоди на безкоштовну доставку – 11 виробників одержать промокоди на безкоштовну міжнародну доставку номіналом від 5 000 до 30 000 гривень від Укрпошти;

індивідуальні консультації – 10 виробників одержать персоналізовані поради з трендів e-commerce у їхній ніші від Дія.Бізнес.

Ініціаторами програми є USAID «Конкурентоспроможна економіка України», АТ «Укрпошта», TECHBUREAU, Дія.Бізнес.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут