28 квітня на передову для потреб бійців 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого передали вкрай необхідні речі. За словами заступника Луцького міського голови Ірини Чебелюк, лучани відвантажили військовослужбовцям гуманітарну допомогу.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

 

“Це те, що сьогодні є найбільш необхідним для наших хлопців: бронежилети, предмети захисту, тепловізор та транспортний засіб, якого так бракує бійцям на передовій. Також ми передали речі для їхнього побуту: продукти харчування та засоби гігієни — саме те, що має бути корисним та необхідним для тих умов, в яких вони перебувають”, – зазначила вона.

 
 
 
 
 
 
 

Усю допомогу зібрали силами працівників Луцької міської ради, а також благодійників та спонсорів, які постійно долучаються до збору гуманітарних вантажів нашим Луцьким центральним пунктом допомоги, який працює при міській раді. Також долучились донори з-за кордону, а також усі небайдужі лучани, котрі турбуються про долю наших хлопців, які воюють на передовій. Зокрема, є кошти ветеранських організацій, які збирали та принесли їх нам.

 
 
 
 
 
 
 
 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут