Із перших днів бойових дій на території України, волонтер Олексій Оскер зібрав свою команду сміливих хлопців, аби допомогти тим, хто цього потребує.

Серед них чимало дітей. Як розповів Олексій, сім’я з трьома дітками втратили найцінніше – матір. Сталось це тоді, коли малеча майже місяць ховалась у підвалі під час російської окупації міста, пише інтернет-видання “БУГ”.

Волонтерська команда вирушила у Бучу, аби допомогти жителям міста. Тут їх зустріли сусіди діток, які й розповіли хлопцям жахливу історію дитячого сьогодення.

«Коли мама заснула, то більше не проснулась», – розповідав про події війни 10-ти річний Вова, який нещодавно поховав матір. Маленький хлопчик одразу ж повів волонтерів на могилу найріднішої йому людини та познайомив їх з меншим братом та сестрою.

“Коли були сильні бомбардування, я з дітьми ховався в підвалі. Коли мама не прокинулась, ми піднялись до інших на другий поверх та прожили там близько двох тижнів. Ми намагались вижити”, – розповів маленький Вова.

34-річна Марина померла, сиротами лишились її троє діток, які понад місяць ховались від обстрілів у холодному підвалі будинку. Згодом тіло їх матері перепоховали.

Як додав Олексій Оскер, в малечі буде світле майбутнє, попри те, що їм довелось пережити. Сьогодні вони для волонтера та його команди вони, як хресні діти – в біді не залишаться.

Волонтери одразу ж запитали у діток, чого вони потребують зараз, аби привезти. Відповідь вразила чоловіків, 6-річний Влад з братом та друзями попросив про батарейки та ліхтарики.

“Світогляд дітей був змінений до війни, та після. Впевнений, якби я до війни запитав те ж саме, вони б захотіли дитячих іграшок та солодощів. Зараз же їхнє бажання це пачка батарейок та ліхтарики”, – ділився з читачами Олексій.

Діти розповіли, що бачили за цей місяць – танки, російських солдатів та вбитих мешканців міста. Разом з сусідами ховали людей у дворах будинків. “Така сьогодні дитяча реальність”, – додав волонтер.

Зараз Олексій, допомагає їм знайти житло, адже власниця орендованої сім’єю квартири їх вигнала за не оплату. Малеча не перестає мріяти про майбутнє, про будинок з власним господарством поряд з рідними.

Разом з 13-річною Софійкою, 10-річним Вовою та 6-річним Владом команда волонтерів проводить весь можливий час, аби подарувати дітям хоча б трішки радості та відвернути від важких подій. Також планують поїздку для діток в Англію, де з ними працюватимуть психологи.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут