У Маріуполі представники тепер уже забороненої в Україні партії “Опозиційна платформа – за життя” допомогли окупантам створити в місті гуманітарну катастрофу. За вказівкою членів ОПЗЖ, російські фашисти знищили найбільший склад з гуманітарною допомогою в Маріуполі.

Про це розповіли представники міських служб на брифінгу у понеділок, 18 квітня. Відповідне відео було опубліковано в Telegram-каналі Маріупольської міськради (щоб подивитися відео, доскролльте до кінця сторінки).

Представники міських служб розповіли, як окупанти тримали півмільйонне місто у заручниках. Російські фашисти навмисне обстрілювали великі укриття з людьми. Тому міським службам доводилося постачати маріупольців у укриттях водою та їжею під постійними обстрілами.

Але окупанти знищили всю комунальну техніку та морили мирних мешканців голодом, знищуючи склади із продуктами. Бомбили їх “точково”. Першим розстріляли найбільший склад із гуманітарною допомогою у КП “Комунальник”. Зроблено це було з наведення зрадників із ОПЗЖ.

Російські фашисти саботували відкриття зелених коридорів. Вони не випускали людей із міста, навіть коли евакуювали дітей, змушували повертатися, погрожуючи відкрити вогонь на поразку.

“У них була команда нікого не випускати з Маріуполя. Ось чому евакуація була неможлива. Мета окупантів – створити гуманітарну катастрофу, яку методично виконували російські війська з головним злочинцем – Путіним”, – зазначив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут