Із 15 квітня КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» розпочало масштабну підготовку до наступного опалювального сезону. Про це повідомляють на сторінці КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” у Фейсбук. 

Усі роботи проводитимуться згідно із Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду та Плану організаційно-технічних заходів із підготовки теплового господарства та електрогосподарства КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 рр.

Силами працівників КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» планується провести гідравлічні випробування котлів та теплових мереж, здійснити промивку водопідігрівачів, прочистити газоходи та котли, полагодити насосне обладнання на котельнях, центральних теплових пунктах і бойлерних підприємства, а також провести роботи з підготовки хімводоочищення.

Окрім цього заплановані заходи впровадження інвестиційної програми, що дозволять підвищити енергоефективність, надійність та безаварійність тепломереж, сприятимуть зменшенню витрат електроенергії на експлуатацію наносних систем в процесі виробництва теплової енергії.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут