З кожним роком на діабет захворює все більше і більше людей. Стан, що впливає на організм у різний спосіб, може бути важким для контролю та лікування. Крім того, низка факторів може збільшувати або зменшувати ризик захворювання у людини.

Декілька факторів можуть збільшити або зменшити ймовірність розвитку захворювання у людини. У тому числі скільки кави вони споживають. Хоча спочатку передбачалося, що кава може збільшити ризик розвитку діабету другого типу, насправді все навпаки.

Згідно з дослідженням Гарвардського університету, люди, які скоротили споживання кави на одну чашку на день протягом чотирьох років, на 17 відсотків частіше хворіли на діабет. Крім того, у тих, хто додав додаткову чашку, ризик розвитку діабету знизився на 11%.

Хоча дослідники точно не знають, чому кава впливає на організм, існує одна теорія, згідно з якою кава сприяє більш стабільному рівню цукру в крові. Хоча це означає, що кава благотворно впливає на організм, не всі сорти кави однакові.

Еспресо або американо принесуть набагато більше користі для здоров’я, ніж кава з цукром, збитими вершками та сиропом.

Було виявлено ще одну перевагу кави для здоров’я. Попередні дослідження показали, що кава може допомогти зменшити ризик серцевих захворювань. Тим часом є й інші фактори, які можуть вплинути на ймовірність розвитку у людини діабету.

Дослідження, проведене в Університеті Алабами, показало, що у тих, хто вживав цю речовину двічі на день, ймовірність захворіти на діабет другого типу була на 50% вищою, ніж у тих, хто його не вживав.

Хоча це може бути тривожним, необхідні додаткові дослідження, щоб повністю зрозуміти цей зв’язок.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут