15 квітня у Володимир-Волинській громаді сотні жителів вдягнули рукавички, озброїлись граблями та узялись наводити лад у паркових зонах та біля своїх будівель. До передвеликодньої толоки долучився і міський голова Ігор Пальонка разом із працівниками виконавчого комітету міської ради. Про це повідомляють на сайті міської ради. 

На загальноміську толоку кликали жителів та гостей міста на дві попередньо визначені локації – у паркову зону неподалік військкомату та парк біля ЗОШ №2, проте прибирання цього дня організували і в інших місцях. Зокрема, близько сотні вимушено переміщених осіб навели лад неподалік гуртожитку, який став їхньою тимчасовою домівкою. Поприбирали від сміття, торішнього листя та гілок і парк «Княжий» у селі Заріччя, організували масову толоку також у селі Ласків.

Цього ж дня у сквері «Героїв Небесної сотні» підрядна організація розпочала підготовчі роботи з вкладання бруківки на двох доріжках. Ці роботи, за сприятливих погодних умов, планують виконати до Великодня. А на вулиці Драгоманова працівники КП «Троянда» висадили алею з 11-ти сакур, яка, як обіцяють комунальники, тішитиме око містян своїм ніжним рожево-білим цвітом уже у травні.

Проте не толокою єдиною – упродовж останніх тижнів активно працювали комунальні служби: кронували дерева, впорядковували кладовища, здійснювали ямковий ремонт вулиць, висаджували клумби, фарбували, білили і робили усе, аби і жителі, і гості міста почували себе комфортно, а громада зустріла світле свято Великодня і довгоочікувану перемогу України чистою та охайною.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут