Львівські трансплантологи спільно з лікарями Нововолинської центральної міської лікарні провели трансплантації нирок двом пацієнтам – 52-річній мешканці Мукачева і 48-річному жителю Волині. Під час трансплантації лунали сирени, були повідомлення про вибухи на заході України, але лікарі продовжували рятувати життя.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Нововолинської ЦМЛ.

Донором органів для двох пацієнтів встала 64-річна мешканка Нововолинська, яку у непритомному стані госпіталізували у Нововолинську ЦМЛ. Лікарі діагностували у неї геморагічний інсульт. Вибратися з цього стану пацієнта не змогла, лікарі констатували смерть мозку і рідні дали дозвіл на забір органів.

Нирки у спеціальному боксі доставили в одну із лікарень Львова, де і провели їх пересадку двом пацієнтам, власні нирки яких не працювали.

«Мешканка Нововолинська змогла врятувати життя 52-річній жінці з Мукачева та 48-річному чоловіку з Волині. Відтепер вони мають змогу повноцінно жити. Доки російські окупанти забирають життя, лікарі продовжують їх рятувати», – сказано у повідомленні.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут