Депутати Волинської облради ухвалили рішення про виділення додаткових коштів на оборону.

Відповідне питання розглянули під час чергової сесії 1-го березня. Обранці громади ухвалили рішення про внесення змін до обласного бюджету, інформують Волинські Новини.

Пленарне засідання тривало у режимі ZOOM-конференції. Головним питанням порядку денного було спрямування додаткових коштів на першочергові потреби краю у період воєнного стану. За результатами голосування депутати виділили на це майже 22,5 млн грн.

З них більше 17,5 млн грн підуть на фінансування Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин, підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізаційної підготовки та мобілізації в області.

Кошти призначаються на зміцнення матеріально-технічного та ресурсного забезпечення ТрО і посилення антидиверсійної боротьби. У зв’язку з цим депутати також затвердили зміни до згаданої програми.

Також майже 3 млн грн додано на реалізацію Комплексної регіональної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут