Міський голова Ігор Пальонка оглянув разом із народним депутатом Ігорем Гузем два міські сквери, де в кінці минулого року розпочались роботи по реконструкції за державні кошти на соціально-економічний розвиток, а саме – сквер у військовому містечку на вулиці Поліської Січі та сквер «Героїв Майдану», що на розі вулиць Небесної Сотні та Устилузької, – інформують на сайті міської ради.

На вулиці Поліської Січі у Володимирі облаштування скверу уже майже завершене – встановлені лавочки-гойдалки, зроблено підсвітку та висаджені декоративні рослини. На роботи по облаштуванню скверу «з нуля» за сприяння нардепа надійшло 1, 4 мільйона гривень.

Відкриття рекреаційної зони для відпочинку місцевих мешканців, відбудеться орієнтовно у квітні-травні цього року. Приблизно у такий же час планується завершення реконструкцію скверу у самісінькому центрі міста. Це місце з особливим шармом, адже сквер знаходиться поруч із пам’ятками архітектури і є улюбленим для багатьох володимирчан упродовж десятків років.

У сквері, що кілька років тому отримав назву «Героїв Майдану» прокладають нові доріжки з бруківкою, облаштують підсвітку, загородження для столітнього дуба та подбають про оновлений ландшафтний дизайн. На це буде витрачено мільйон гривень із державного бюджету.

  

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут