Міністерство оборони розробило нову редакцію проєкту щодо військового призову для українських жінок. Зокрема йдеться про помітне скорочення списку професій, які підлягають становленню на облік.

Про це розповів глава відомства Олексій Резніков, передає пресслужба. Колишня редакція передбачала понад 200 спеціальностей із 35 професійних галузей.

“Зараз визначено 14 спеціальностей та 6 професій, здобуття та отримання яких передбачає постановку на військовий облік. У наказі ми затверджуємо не всі спеціальності, теоретично необхідні в майбутньому, а лише ті, що наші військові вважають актуальними в найближчому майбутньому”, – зауважив Резніков.

Переважно йдеться про спеціальності та професії у сфері медицини, електроніки, зв’язку, метрології та картографії, фінансів, бухгалтерського обліку та аудиту. Остаточний список буде затверджено після отримання погоджень з інших відомств.

Також міністр оборони підкреслив, що штрафи щодо жінок, які не стали на військовий облік, не будуть застосовуватись як санкції. Раніше ця норма викликала резонанс і справжнє занепокоєння у суспільстві.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут