17 січня у місті Луцьк відбулася робоча зустріч першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука з керівником Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолієм Посполітаком. На зустрічі обговорили план робіт на 2022 рік щодо ремонтів доріг державного значення в окрузі.

Про це повідомляють на сайті міської ради.

Першочерговим було винесено питання завершення робіт по вулиці Зимнівській, а саме – підключення уже встановленого вуличного освітлення. Обговорили також питання будівництва тротуарів та завершення вкладання фінішного шару асфальту. Роботи будуть відновлені при сприятливих погодніх умовах.

Минулого року було представлена схема організації дорожнього руху, яка включає нові світлофорні об’єкти та облаштування кільцевого руху. Ряд відповідних змін проходять через дороги державного значення. Ці питання також обговорили з керівництвом облавтодору.

Ще одним важливим питанням є залучення державних коштів на будівництво тротуарів вздовж дороги державного значення у межах села Заріччя та будівництво тротуарів по вулиці Луцькій.

«Проєктна група Служби автомобільних доріг уже розпочала роботу у нашій громаді. Завдяки співпраці з народним депутатом Ігорем Гузем плануємо залучення інвестицій у напрям будівництва доріг державного значення в межах нашого міста», – розповів Ярослав Матвійчук.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут