Мешканці військового містечка у Володимирі скаржаться на те, що на замороженому будівництві гуртожитку розвели сміттєзвалище, де знайшли прихисток наркомани.

Про це стало відомо під час брифінгу голови Володимир-Волинської міської громади Ігоря Пальонки, – повідомляє ІА Волинські новини.

«Про цю ситуацію мені відомо і з депутатського запиту, і зі слів мешканців. Коли приймали рішення про заселення будинку для військових, були представники оперативного командування «Захід», з якими я також спілкувався про недобудований гуртожиток. Після зустрічі вони частково навели порядок на території, навіть залатали дерев’яну огорожу», – зазначив посадовець.

Він наголосив, що станом на сьогодні ситуація така, що на території недобудови й надалі продовжують збираються сумнівні компанії.

«Я просив службу військового правопорядку та муніципальну варту звертати на це вагу під час патрулювання міста. Але ситуація складна, бо коли починали будівництво, порушили кримінальну справу. І сьогодні невідомо, хто за ту територію відповідає. Це питання я хочу підняти під час зустрічі з міністром оборони», – поінформував Ігор Пальонка.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут