Збирають 38 000 гривень на реабілітацію після складної операції маленькій лучанці Алевтинці Приходько. 

Ці гроші треба зібрати до 24 січня, пише волонтерка Роксолона Несторук у Фейсбуку.

За її словами, раніше шукали 350 000 гривень на операцію для дівчинки в Морозовській лікарні в Москві. Операція була дуже складна, тривала понад 12 годин. Дитина досі в тяжкому  стані, але вже при свідомості перебуває в реанімації.

Жінка додала, що кістки черепа у Алевтинки були в критичному стані, тому змінювали титинові пластини та робили ще безліч складних маніпуляцій з черепом дитини. Організм дівчинки не радо реагує на ці маніпуляції, тому потрібні додаткові витрати на реанімацію, де дитина пробуде орієнтовно два тижні. В лікарні виставили рахунок – плюс 100 тисяч рублів до оплати (це ~38 000грн). Кошти треба заплатити в понеділок-вівторок, в матері дитини Юлії Приходько нема таких грошей. Жінка оплатила останні 60 тисяч рублів.

“Надіялись, що вистачить тих 350 000 гривень, які були прогнозовані але +2 тижні реанімації не входили ні в плани, ні в цю зібрану суму. Дуже прошу допомогти! Дівчинка так відважно і зовсім не по дитячому бореться з цими всіма операціями, мужньо терпить біль. Мама у відчаї… в чужій країні і зараз без грошей на потрібне закічнення лікування в реанімації…” – пише Роксолана Несторук.

Реквізити Приватбанк:4149499390559456 

Отримувач: Приходько Юлія Георгіївна

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут