На Волині судили чоловіка, який забив палицею дружину, бо та пізно повернулася додому. Він наніс їй близько 60 ударів у різні частини тіла. Бив палицею, руками та ногами. Від отриманих травм вона померла за декілька годин від травматичного шоку. Однак, чоловік своєї вини не визнав.

Вирок чоловікові ухвалив Ратнівський районний суд Волинської області 12 січня, передає Конкурент.

Трагедія сталася 27 квітня 2020 року за місцем проживання подружжя. Через ревнощі та довготривалі неприязні стосунки чоловік побив жінку дерев’яною палицею, завдавши близько 60 ударів. Також бив руками й ногами у різні частина тіла. Від побоїв жінка померла.

У суді чоловік своєї вини не визнав. Він розповів, що 26 квітня 2020 року вживав спиртні напої на риболовлі, а додому повернувся о 18 годині. Однак її вдома не було. Він зателефонував до неї й сказав йти додому. Вона відповіла, що скоро буде вдома. Однак, до 20 години так і не повернулася. Коли він зателефонував повторно, то почув у телефоні чоловічий голос і нецензурну лайку.

Тоді він почав їздити селищем Ратне і шукати дружину, але так і не знайшов, тому повернувся додому. За його словами, жінка повернулася додому пізно і була п’яною. Вона сказала, що погано почувається і попросила води з цукром. Він подав їй воду, попивши, та лягла спати, не роздягаючись.

Близько 9 ранку 27 квітня він прокинувся від того, що почув, ніби щось впало. Зійшовши з другого поверху на перший, побачив дружину, яка лежала на підлозі. За її словами, він поклав її на диван та пішов займатися своїми справами. О 10 годині намагався розбудити дружину. Прокинувшись, вона сказала, що погано почувається. За його словами, він почав робити їй масаж ніг за допомогою масажера. Однак, краще їй не стало, тож він поїхав по ліки. Повернувшись, зробив дружині укол. Однак і це не дало результату. Тож, злякавшись за здоров’я дружини, об 11:04 викликав «швидку». Медичні працівники почали проводити реанімаційні заходи жінці, однак вона померла.

Не зважаючи на те, що висновки експертизи вказували на те, що жінка отримала смертельні травми в період з 23:00 до 05:00, коли достеменно перебувала вдома, слідство відпрацьовувало й інші версії. Однак, свідки розповіли, що потерпіла не була конфліктною, не мала ворогів, які б могли напасти на неї.

Тож суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут