з серпня до кінця 2021 року в рамках електрифікації залізничної дороги на ділянці з Ковеля до Ізова, що веде до кордону з Польщею, замінили електрообладнання на переїздах.

Про це повідомляє інтернет-видання “БУГ”.

Роботи виконувала фірма з Дніпропетровська. Як розповів начальник дільниці Андрій Антонов, обладнання вже все встановлене і готове до переключення.

Вони робили частину роботу по електрифікації, відповідали лише за реконструкцію переїздів від Ковеля до Ізова і кордону з Польщею, а також замінили обладнання на трьох переїздах в сторону Іванич, які також увійшли до проєкту в рамках реконструкції.

“Ми поставили нові шафи, прокладався новий кабель, встановили нові автоматичні шлагбауми на трьох переїздах, замінили світлофори. В більшості на всіх переїздах, які не охороняються, була замінена лише переїздна сигналізація. Там, де є охорона, були встановлені щитки управління”, – додав виконроб.

Він додав, що обладнання на переїздах уже застаріле, воно слугувало близько 30-40 років, тож нині його модернізують.

Обладнання вже встановлене. Виконавці робіт його перевіряють. У січні фірма завершить останні налаштовання, інші підрядники будуть його підключати.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут