КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” звертається до споживачів, які не в змозі вчасно вирішити питання з оплатою за спожите тепло та гаряче водопостачання. Про це інформують на сторінці підприємства.

Розуміючи фінансові складнощі багатьох родин, теплоенерго пропонує оформити розстрочку платежу до початку наступного опалювального періоду. Це дозволить нашим абонентам сплачувати за спожиті послуги рівними частинами при цьому не накопичуючи боргів.

У тих споживачів, які вже мають наявну заборгованість,  є можливість оформити угоду про реструктуризацію наявного боргу за тепло і гарячу воду.

Із приводу консультацій щодо процедури укладання договорів про реструктуризацію чи розстрочку звертайтеся, будь ласка, до відділу збуту КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» за контактним телефонами: (мобільний) 063 041 37 82, (стаціонарний) 3-52-05, або безпосередньо відвідайте КП «Володимир-Волинськтеплоенерго», що знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Сагайдачного,19.

“У нашому підприємстві  фахівці розкажуть про процедуру та необхідні документи для укладання договору для зручного вирішення питання із накопиченим боргом”, – зазначають у теплоенерго.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут