Луцький суд призначив 12 років ув’язнення чоловікові, який вбив 54-річного знайомого на фермі в селі Суходоли. Інцидент стався 31 липня 2019 року, під час вживання алкоголю між обвинуваченим і потерпілим виникнув конфлікт, внаслідок якого один з чоловіків наніс іншому декілька ударів дерев’яним козлом для розпилювання колод. Про це пише ЗахідНет.

Потерпілий загинув на місці від крововтрати. Суд визнав 56-річного нападника винним в умисному вбивстві. Крім того, обвинувачений повинен заплатити 300 тис. грн моральної шкоди дружині загиблого та ще 250 тис. грн – його доньці.

Як йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду від 6 січня, інцидент стався 31 липня 2019 року на фермі в селі Суходоли Володимир-Волинського району. Під час вживання алкоголю у обвинуваченого з потерпілим розпочався конфлікт, через що чоловік взяв дерев’яного козла для розпилювання колод та наніс ним не менше п’яти ударів, в тому числі й по голові. За висновком судмедекспертів, потерпілий помер від крововтрати.

На судовому засіданні обвинувачений провину не визнав і показання давати відмовився. Натомість дружина загиблого розповіла відомі їй деталі. На фермі її чоловік колов свиней та розділяв баранів, але у той вечір на роботі він затримався, бо на ферму приїхали незнайомі люди.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут