Колишній прикордонниці, уродженці села Чорників, Володимир-Волинського району, яку звинувачують у вбивстві новонародженого немовляти, проведуть комплексну судову психолого-психіатричну експертизу.

Про це відомо з ухвали Ковельського міськрайонного суду від 5 січня, – передає сайт “Княжий Град”.

Психолого-психіатрична експертиза має надати відповіді на такі питання слідства:

1) чи перебувала обвинувачена породілля на момент вчинення інкримінованих їй діянь у особливому психофізичному стані жінки, що обумовлюється пологами?

2) якщо – так, то протягом якого часу мав місце у обвинуваченої ОСОБА_1 такий стан та чи не послаблював він повне усвідомлення своїх дій обвинуваченою і можливість керувати ними на момент вчинення інкримінованих їй діянь?

Проведення експертизи суд доручив експертам КП “Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька”.

Нагадаємо, уродженка села Чорників, Володимир-Волинського району, яка працювала інспектором прикордонної служби, через страх суспільного осуду, домовилася з сестрою зберігати у таємниці її вагітність. У них з’явилася ідея після фізіологічних пологів, заподіяти новонародженій дитині смерть, щоб приховати факт народження малюка.

Після “пологів”, які відбулися 29 липня 2019 року у туалеті на вулиці, породілля завдала дитині удар по лівій тім`яно-скроневій ділянці голови, внаслідок чого у малюка стався крововилив.

Сестра прикордонниці, загорнула живу, доношену, новонароджену дитину в поліетиленовий пакет чорного кольору і коврик та закопала на сусідній земельній ділянці, внаслідок чого дитина померла.

Наразі сестрам-прикордонницям висунуто обвинувачення за умисне вбивство малолітньої дитини чинене за попередньою змовою групою осіб (п. п. 2, 12 ч. 2 ст. 115 КК України). У разі доведення вини, підозрюваним – породіллі та її сестрі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут