11 січня до Володимира завітала команда Волинської кінокомісії та студії Pravda PRO, аби оглянути приміщення колишнього Домініканського монастиря, яке попередньо було обране як одна з локацій для зйомки кінокартини. 

Про це повідомляють на сайті міської ради.

“Зйомки, які вестиме Волинська кінокомісія та студія Pravda PRO,  розпочнуться в кінці січня цього року. Зніматимемо фільм про репресії християн у часи радянського союзу. Саме дворик училища найбільше стилістично підходить для зйомки сцени рострілу 1939-го року”, – розповів заступник голови Волинської кінокомісії, кінорежисер студії Pravda PRO Сергій Шараєвський.

Попередньо на запрошення директорки ТІЦу Ірини Ковальчук робоча група  кінокомісії приїздила з експедицією для огляду міста та у пошуку найбільш цікавих локацій, які б підходили для зйомок запланованих фільмів. Такою локацією, яка найбільше сподобалась режисерам, стала будівля колишнього Домініканського монастиря, де нині знаходяться навчальні приміщення Центру професійної освіти. Також гості з Луцька оглянули інші привабливі місця для зйомок майбутніх фільмів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут