12 січня біля КП “Володимир-Волинське ТМО” розпочались роботи по встановленню системи лікувального газопостачання. Відвідав даний об’єкт, проінспектувавши хід виконання робіт, міський голова Ігор Пальонка.

Про це повідомляють на сайті міської ради.

Генеральна директорка медичного об’єднання Тетяна Ващук розповіла про принцип роботи даного обладнання. Такі станції широко використовують медичні заклади Європи, адже це найоптимальніший і найменш затратний спосіб отримання чистого кисню, який генеруюється зі звичайного повітря.

Нині на завершальній стадії коригування ПКД на виконання робіт, після чого розпочнуться основні роботи по введенню в експлуатацію кисневої системи. Всього проєктом передбачено близько 11,7 мільйонів гривень, з яких 6,5 мільйонів – з місцевого бюджету та 765 тисяч державної субвенції. Ціна обладнання турецького виробництва становить 6 мільйонів гривень.

Зазначимо, що у ТМО вже працює киснева станція потужністю 85,5 л/хв. Станція, яка нині вводиться в експлуатацію, є значно потужнішою, адже виробляє кисень в обсязі 650 л/хв. Це дасть змогу централізовано подавати кисень великій кількості хворих, адже з кожною хвилею ,штам Covid-19 мутує і споживання пацієнтом чистого кисню зростає у 3-4 рази.

Також планується встановлення ще однієї станції потужністю 500 л/хв, яка буде централізовано закуплена за кошти державного бюджету. Кисневі станції постачатимуть кисень до кожного ліжка пацієнтів усіх відділень ТМО.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут