У Міністерстві соціальної політики України повідомляють, що вже за рік рівень середньої пенсії в Україні зросте до 4533 грн – станом на 1 грудня 2022 року. Це на 15% більше за прогнозований фактичний розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.

Про це пише “Перший Діловий”.

Цьогоріч середня пенсія уперше з 2014 року була вищою за розмір фактичного прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, наголошують у відомстві.

За інформацією Міністерства, станом на початок грудня поточного року розмір фактичного прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб досяг рівня у 3723 грн, а рівень середньої пенсії – 3980 грн.

У Мінсоцполітики пояснюють, цього вдалося досягнути завдяки втіленню комплексної програми збільшення пенсій для певних категорій непрацездатних осіб, зокрема – завдяки ініційованій владою вікової лінійки доплати до пенсії.

Раніше повідомлялося, що в Мінсоцполітики дали прогноз щодо розриву між зарплатами та пенсіями. Якщо ще кілька років тому він становив 50%, то сьогодні – вже 25%. Міністр Лазебна зазначила, що в найближчі роки можна буде спостерігати збільшення цього розриву.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут