5 грудня на спортивній арені Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбулася обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад. Про це інформують на сайті міської ради.
У змаганнях взяли участь збірні команди Володимир-Волинського, Камінь-Каширського, Ковельського, Луцького районів та Волинської обласної ради. До їхнього складу увійшли переможці відбіркових змагань, які відбулися в громадах.
Упродовж дня депутати різних рівнів змагалися в особистому та командному заліках з міні-футболу, волейболу, шахів та шашок, а також настільного тенісу. Отож, у волейболі першість дісталася Володимир-Волинській збірній, до складу якої увійшов депутат Андрій Гнатюк. У настільному тенісі перемогли теж володимир-волинці – депутати Олена Жуйвода та Сергій Литвин. Участь у змаганнях також брали Костянтин Зінкевич (настільний теніс), Павло ГорошкевичОлександр ДзядукРоман Савчук (шахи) та Вячеслав Петрук (футзал).

У загальнокомандній першості за результатами участі в усіх видах спорту за програмою спартакіади на найвищий п’єдестал піднялася команда Володимир-Волинського району. Вітаємо переможців! 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут