Зображення ілюстративне. На фото: автостанція Володимира-Волинського

У Володимирі-Волинському хочуть перенести автостанцію і побудувати дві об’їзні дороги.

Про це під час брифінгу 30 листопада повідомив голова Володимир-Волинської громади Ігор Пальонка. Повідомляють про це «Волинські новини».

У межах внесення змін до генерального плану міста у Володимирі-Волинському хочуть перенести автостанцію із вулиці Данила Галицького, 14 в районі залізничного вокзалу та побудувати дві об’їзні дороги. Зі слів Ігоря Пальонки, під час сесії Володимир-Волинської міської ради, яка відбулася 26 листопада, депутати активно дискутували щодо внесення змін до генерального плану міста.

Зокрема, під час сесії визначили, що згідно з новим генпланом більш доцільно розташувати автостанцію біля залізничного вокзалу.

«Сьогодні ми не змінюємо генплан, а лишаємо так, як було. Але даний генплан будемо в подальшому обговорювати з мешканцями громади. Якщо вони категорично проти, то будемо їх слухати», – зазначив очільник громади.

Заразом він зазначив, що у межах змін до генерального плану шукають ділянки, які можна використати під забудову для учасників бойових дій.

«Уже є варіанти передбачення деяких масивів для забезпечення учасників бойових дій земельними ділянками», – зауважив посадовець.

Окрім цього, він наголосив, що у новому генплані лишають й будівництво двох об’їзних автошляхів – дороги з кінця вулиці Зимнівської у бік Луцької і до району цукрового заводу та дороги із вулиці Устилузької до в’їзду в село Заріччя.

«Ці об’їзні вже нанесли на генплан. Сьогодні у міністерстві ми проводимо перемовини щодо виділення коштів на проєктну документацію по даних дорогах», – розповів Ігор Пальонка.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут