У Володимир-Волинській громаді досі непроста ситуація з рівнем захворюваності на коронавірус. Про це повідомили під час наради міського голови Ігоря Пальонки з керівниками управлінь та комунальних підприємств міста.

Так, за інформацією медичного директора КП “Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання” Віталія Баюна, на стаціонарному лікуванні у ТМО перебувають 88 пацієнтів, з них у 80 – підтверджено наявність коронавірусної хвороби.

Серед захворілих – 44 мешканці Володимир-Волинської територіальної громади.

Крім цього, у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Володимир-Волинського ТМО перебувають 7 пацієнтів.

Генеральний директор Володимир-Волинського центру первинної медичної допомоги” Катерина Чубок розповіла, що загалом на амбулаторному лікуванні перебувають 277 пацієнтів, з них 233 пацієнти – мешканці міста, та 44 – району. Крім цього, наразі вакциновано майже 36 тисяч осіб, з них отримали дві дози вакцини – 16 300 осіб.


Нагадаємо, що у Волинській області досі діє “червона” зона епідемічної небезпеки.

“Намагайтеся не перебувати у місцях великого скупчення людей і уникайте контактів з особами, які мають явні ознаки респіраторного захворювання. 

Якщо ж Вам необхідно записатися до вузькопрофільних спеціалістів ТМО, це  можна зробити за номером телефону реєстратури: 3-41-03 (з понеділка до п’ятниці з 8:00 до 15.15 год).

У екстрених випадках звертайтеся, будь ласка, до приймального відділення ТМО (цілодобово): 3-56-01″, – інформують медики.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут