23 листопада, у рамках підготовки до сесії, що відбудеться 26 листопада, міський голова Ігор Пальонка провів засідання погоджувальної ради, в якому взяли участь заступники міського голови, секретар міської ради, керівники депутатських фракцій і комісій, а також начальники відділів. Про це інформують на сайті громади.

Під час засідання були розглянуті усі проєкти рішень, які заплановані до розгляду сесії і які попередньо обговорювались депутатами на постійних комісіях. Шляхом голосування члени погоджувальної ради затверджували порядок денний чергової сесії.

Без обговорення члени погоджувальної ради підтримали до розгляду сесії питання затвердження ряду місцевих програм, які потрібно продовжити на наступні роки у зв’язку із завершенням терміну дії попередніх.

Під час розгляду проєктів рішень про затвердження статутів комунальних закладів, депутат Олег Тимосевич зауважив, що художній школі потрібно збільшити ліміти на використання води, а в лімітах на електроенергію у закладах освіти потрібно врахувати те, що невдовзі там передбачається встановлення рекуператорів. Начальник управління з гуманітарних питань Оксана Бігун запевнила, що усі ці моменти уже враховані.

Обговорюючи проєкт рішення про внесення змін і доповнень до Регламенту міської ради VIII скликання, начальник організаційно-виконавчого відділу Наталія Лазар зазначила, що зауваження та пропозиції усіх депутатських комісій були враховані.

Основну частину проєктів рішень пленарного засідання сесії становитимуть питання земельної сфери. Щодо деяких з них, зокрема питання надання ПрАТ «ВОПАС» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки за адресою Д. Галицького, 14, у депутатів виникли розбіжності у думках.

За результатами погоджувальної ради було підтримано усі проєкти рішень, що заплановані на розгляд чергової сесії, з поправками, які вносили депутати на засіданнях постійних комісій.

З порядком денним чергової сесії можна ознайомитись за посиланням: http://volodymyrrada.golos.net.ua/?p=zaplanovana_sesiya&sp=single&id=1907

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут