У Міністерстві внутрішніх справ готують пакет законопроєктів, які посилять відповідальність за порушення безпеки на дорогах.

Про це під час виїзного засідання Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності, присвяченому безпеці, заявив радник глави МВС Антон Геращенко, інформує УНН.

Зокрема, вже до 31 грудня планують розробити законопроєкт про штрафні бали. Він передбачає те, що за порушення буде не лише стягуватись штраф, а й вилучатимуть права з подальшою здачею іспитів на знання ПДР.

Окрім цього, може зявитися закон про вимірювання середньої швидкості руху на аварійно небезпечних ділянках доріг. Він дозволить не ставити багато камер на дорогах, а ставити всього дві на в’їзді та виїзді з магістралі й вимірювати, чи не була перевищена середня дозволена швидкість руху авто.

Також МВС ініціюватиме посилення відповідальності для тих водіїв, які сідають за кермо після рішення суду про позбавлення прав за нетверезе водіння за кермом. За словами Геращенка, збільшення штрафів істотно не вирішило проблему їзди за кермом після позбавлення прав – за 10 місяців цього року вже виявили 21 тисячу таких водіїв.

Але найголовнішим Геращенко назвав законопроєкт, який, у разі прийняття, «дасть кожному громадянину, кожному водієві можливість бути поліцейським».

«Кожен через свій смартфон зможе фіксувати правопорушення інших водіїв, відправляти їх в поліцію і таким чином на вулицях будуть мільйони камер, мільйони пар очей, які стежать за дотриманням ПДР», – запевнив він.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут