17 листопада у Києві відбулася робоча зустріч міського голови Ігора Пальонки із заступником міністра охорони здоров’я Іриною Микичак, спільно з народним депутатом Ігорем Гузем, а також генеральним та медичним директорами ТМО Тетяною Ващук та Віталієм Баюном. Про це інформують на сайті міської ради.

Під час зустрічі обговорили питання щодо надання Володимир-Волинській лікарні статусу опорної, адже усі зобов’язання для акредитації та встановлення статусу були виконані. Це розробка плану розвитку медичного закладу, а також фінансування потреб лікарні, на що з місцевого бюджету було виділено близько 20 мільйонів гривень. Заступник міністра підтвердила, що клопотання від ОДА щодо надання ТМО статусу опорної лікарні надійшло, але наразі новий міністр призупинив цей процес, оскільки сьогодні розробляється нова модель спроможної мережі закладів охорони здоров’я по кластерному розподілу.

Позитивним результатом зустрічі стало отримане підтвердження, що наше ТМО отримає генератор кисню ємністю 500 літрів на хвилину та додаткове державне фінансування у розмірі 700 тисяч гривень.

Як зазначив міський голова, у дописі в мережі facebook:

“Працюватимемо і далі над розвитком Володимир-Волинського ТМО, аби жителі громади отримували якісні медичні послуги, незалежно від того, який статус матиме наша лікарня. Проте сподіваємось, що за підтримки нардепа та спільно із керівництвом ТМО вдасться досягнути усіх поставлених цілей”

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут