Величезна відповідальність і повна самовіддача для порятунку життя пацієнта – саме так у декількох словах можна розповісти про лікарів хірургічного відділення комунального підприємства «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання». Практично постійно перебуваючи у напрузі, попри різні виклики, наші хірурги чи не щодня рятують життя, бо по-справжньому знають його цінність!

Про це повідомляють на офіційній сторінці КП “Володимир-Волинське ТМО” у Фейсбук.

Професійна команда хірургів потужно працює у нашому ТМО! – зазначають у дописі.

Віднедавна хірургічний напрям у ТМО очолив новий завідувач відділення. Новим очільником хірургічного відділення КП «Володимир Волинське ТМО» 10 листопада призначено лікаря-хірурга Валерія Валерійовича Лисичука. Прогресивний та перспективний лікар, працюючи у нашій лікарні, отримав велику довіру та багато схвальних відгуків від пацієнтів та підтримку від колег.

Медики наголошують:

“У нашому хірургічному відділенні лікарі безперервно навчаються та підвищують свій кваліфікаційний рівень! Ми постійно впроваджуємо в практику нові методи діагностики та лікування.

Активно розвиваємо малоінвазивну хірургію! Постійно проводимо лапаротомічні, лапароскопічні та ендоскопічні методики оперативних втручань!

Наше хірургічне відділення обладнане сучасною апаратурою для проведення оперативних втручань, планових та ургентних, лікувальних процедур та діагностичних маніпуляцій, яку використовують лікарі у своїй роботі. Також активно триває оновлення операційного блоку, щоб пацієнтам та медперсоналу було комфортно у зручних та сучасних операційних.

Тож, якщо Вам необхідна наша допомога – ми з радістю надамо Вам увесь наявний спектр медичних послуг!”

Здійснити попередній запис до вузькопрофільних спеціалістів можна у реєстратурі поліклініки або за номером телефону: 3-41-03.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут