У Волинській області з 8 листопада запроваджений “червоний” рівень епіднебезпеки. У зв’язку з цим, виникло безліч питань у жителів Володимир-Волинської громади щодо обмежень та заборон, які діятимуть на території ОТГ.

Чи будуть проводитися особисті прийоми громадян міського голови та заступників  голови, а також у комунальних підприємствах міста, і чи будуть діяти обмеження щодо пересування пасажирів у громадському транспорті в межах громади у міського голови Ігоря Пальонки розпитали журналісти.

“Керуюча справами проведе роботу з усіма відповідальними, щоб особистих прийомів не було. Я планую через тиждень звітувати про роботу у прямому ефірі в режимі онлайн.

Сьогодні ми маємо всі об’єднатися, щоб не розносити коронавірус! Якщо є нагальні питання, пропонуємо звертатися у міську раду чи комунальні підприємства за контактними телефонами або у соцмережах”, – наголосив міський голова.

Що ж до роботи громадського транспорту, то у межах громади не будуть обмежувати проїзд пасажирів в одягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот виключно на сидячих місцях, без пред’явлення COVID-сертифікату, негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або документа про одужання особи від зазначеної хвороби.

До слова, на позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС з приводу запровадження «червоної» зони встановили, що 8 листопада невакциновані працівники закладів освіти мають бути відсторонені від роботи. Наразі лише дві школи у громаді повністю приступили до роботи після канікул, а у решті шкіл очно працює тільки початкова ланка, із позашкільних установ працює ДЮСШ.

Відповідно до карантинних обмежень «червоного» рівня епіднебезпеки забороняється:

– перебування на територіях загального користування без засобів індивідувального захисту;

– прийом відвідувачів у закладах  громадського харчування (дозволено адресну доставку та замовлення навинос);

– прийом відвідувачів у ТРЦ, розважальних закладах, закладах торгівлі та побутового обслуговування;

– прийом відвідувачів закладами культури (крім історико-культурних заповідників);

– проведення масових заходів (крім автоконцертів, автокінотеатрів, виробництва аудіовізуальних творів та  офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,);

– робота закладів громадського харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби (крім надання послуг із харчування у готельному номері);

– діяльність ринків (крім продовольчих);

– відвідування закладів освіти (крім дошкільних, спеціальних закладів та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти).

Важливо, що вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат або негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген. Такий результат дійсний 72 години.

Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут