Фото - з офіційної сторінки суду у Фейсбук

У Володимир-Волинському суді винесли вирок чоловіку, який хотів виїхати за кордон з підробним сертифікатом про вакцинацію від COVID-19. Так чоловік хотів уникнути перебування на самоізоляції.

Про це відомо з вироку суду від 1 листопада 2021 року, – інформує «Княжий Град».

Зокрема, 27 вересня 2021 року о 22 годині 55 хвилин під час проходження прикордонного контролю на митному пункті пропуску «Устилуг» Волинської митниці Держмитслужби, зловмисник використав підроблений документ про вакцинацію, який надає право перетнути державний кордон України без перебування на самоізоляції.

Чоловік пред’явив свідоцтво про щеплення виданий неіснуючою установою Рівненської обласної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Садгора» №3».

На підставі ч.1 ст.70 КК України (ч.5 ст.27, ч.1 ст.358 КК України; ч.4 ст.358 КК України), за сукупністю злочинів, шляхом повного складання призначених покарань, суд визначив остаточне покарання у виді штрафу в розмірі 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 4250 гривень.

Крім цього, з обвинуваченого стягнули в користь держави витрати за проведення судової технічної експертизи документа у розмірі 1029 грн. 72 коп.

Вирок за результатами розгляду обвинувального акту щодо вчинення кримінального проступку може бути оскаржений в апеляційному порядку протягом 30 днів із дня його проголошення через Володимир-Волинський міський суд Волинської області.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут