Щотижневий приріст хворих на коронавірус в області у жовтні склав 30 %. Ситуація із захворюваністю в області ускладнюється, – розповіла Суспільному директорка обласного центру контролю і профілактики хвороб Наталія Янко.

Показник смертності від коронавірусу в області за останній місяць зріс більш як у два рази.

Станом на ранок 22 жовтня у волинських лікарнях – 1 376 хворих на коронавірус, 79 – у реанімації, з них – 29 на апараті ШВЛ. У лікарнях області зараз заповнені 60 % ліжок із киснем при нормі 65 %. Це, зі слів Наталії Янко, останній з трьох показників для переходу в “червону” карантинну зону, який поки не перевищений.

“Перевищено вже два показники. В 6 разів перевищено рекомендований показник по кількості випадків і він становить 465 при рекомендованих 75 на 100 тис населення. А також по рівню госпіталізації 92,7 при нормативі 60 на 100 тис”, – зазначила обласного центру контролю і профілактики хвороб.

Поряд зі стрімким ростом захворюваності, рівень вакцинації в області один із найнижчих – щепили 22% дорослого населення, – розповів керівник обласного управління охорони здоров’я Валерій Руцький.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут