Міністерство охорони здоров’я України та міністерство інфраструктури домовилися про постачання у країну медичного кисню з Польщі.
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на dw.com, глава МОЗ Віктор Ляшко заявив, що обсяг поставок складатиме близько 240 тонн на тиждень.

Така необхідність з’явилася після того, як в Україні напередодні призупинили роботу через планові ремонти два основні виробники медичного кисню. Їхній простій складатиме орієнтовно 10-15 днів. Крім того, за словами міністра охорони здоров’я, ще в одного виробника виникли технічні несправності.

У МОЗ України констатують, що середні витрати рідкого кисню в українських лікарнях на добу в порівнянні з квітнем 2021 року збільшилася вдвічі. Сумарний необхідний розрахунковий кисневий потік на сьогодні складає 977 тисяч літрів на хвилину. Водночас у відомстві запевняють, що всі пацієнти, які хворі на COVID, нині отримують необхідну кисневу терапію.

Віктор Ляшко наголосив, що в МОЗ готувалися до планових регламентних робіт на підприємствах-виробниках кисню для лікарень, тому на цей період знайшли їм заміну.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут