20-го жовтня житель Володимира-Волинського Іван Колтиков відзначив 95-літній ювілей.  Про це повідомляють на сайті міської ради.

З цієї нагоди заступник міського голови Андрій Гудим завітав до ювіляра, аби привітати його, вручивши подяку міського голови та грошову допомогу.

Від щирого серця прошу прийняти привітання в честь ювілею міцності і сили, з 95-річчям Вас. Бажаю, щоб не забувались приємні моменти життя і на душі ставало тепло. Бажаю, щоб шлях Ваш був легким, щоб в будинку завжди панувало щастя. Міцного здоров’я, енергії і бадьорості!

Долучились до привітань начальник управління соціальної політики Наталія Голюк, завідувачка відділення соціальної допомоги вдома Галина Локтіонова, соціальні працівники та представники Володимир-Волинської міської організації інвалідів. Гості побажали ювілярові міцного здоров’я та життєвої наснаги.

Іван Колтиков є ветераном війни, нагороджений багатьма орденами та відзнаками, у післявоєнний час разом з дружиною переїхав у Володимир-Волинський. Рідні ювіляра зауважили, що мабуть через такий скрутний життєвий шлях, а також активний спосіб життя дідусь і зміг досягти солідного віку.

Попри поважний вік Іван Борисович не втрачає жаги  до життя, щиро посміхається та радіє ясним дням. Хоч і має довгожитель проблеми зі слухом, проте і досі читає місцеву пресу, полюбляє солоденьке, вправно порається у городі, щороку садить помідори, картоплю та інші культури.

   

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут