У актовому залі ЗРП відбулась урочиста зустріч військовослужбовців зенітно-ракетного полку, які прибули на постійне місце дислокації. Про це повідомляють на сайті міської ради.

За підсумками виконання завдань було відзначено кращих військових 2-ої зенітної ракетної батареї. До привітань долучилось командування полку та секретар міської ради Іван Юхимюк.

У житті будь-якої держави є світлі й темні сторінки. Сьогодні Україна переживає важкі часи, нам необхідно захищати свою територіальну цілісність, свободу та незалежність. Сьогодні ми всі сумуємо про тих, хто не повернувся з боїв. Сьогодні ми пишаємося Вами дякуємо кожному за вірність присязі за те, що надійно стоїте на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави. Бажаю міцного здоров’я вам, успіхів та надійного тилу. Слава Україні і її героям!
За відмінне виконання службових завдань в єдиній системі протиповітряної оборони держави оголосити Подяку міського голови і нагородити грошовою премією військовослужбовців Юрія СенатораАндрія Матвійчука та Сергія Ткачука.
Довідково:

39-й зенітний ракетний полк призначений для надійного прикриття загальновійськових частин, від ударів противника з повітря в різних видах бою.

Основним завданням підрозділів полку є: розвідка повітряного простору на наявність сил та засобів противника та надійне прикриття від ураження противника з повітря. На озброєнні має різні типи зенітних ракетних ( зенітних артилерійських ) комплексів з високими можливостями ураження сучасних засобів повітряного нападу в широкому діапазоні висот та швидкостей їх польоту в різних умовах метеообстановки та часу доби.

Створений 39-й зенітний ракетний полк 27 грудня 2016 року, і вже з листопада та по травень 2017 року виконував бойові завдання, щодо оборони нашої держави, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності на сході.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут