Міністерство охорони здоров’я України ініціює дострокові шкільні канікули з 18 жовтня.

“Держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) 12 жовтня підтримала пропозицію Міністерства охорони здоров’я рекомендувати Міністерству освіти і науки перенести початок осінніх канікул у навчальних закладах на 18 жовтня 2021 року”, – йдеться у повідомленні.

Віктор Ляшко наголошує, що ситуація з захворюваністю на коронавірусну хворобу погіршується, зокрема, щодня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів разом із вчителями відправляють на ізоляцію. Достроковий початок канікул для школярів дасть змогу вплинути на поширення коронавірусної хвороби шляхом зменшення активності громадян та кількості не обов’язкових соціальних контактів.

Зазначається, що педагогів внесено до переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані від COVID-19.

“Якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати”, – додають у повідомленні.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут