Одна із причин затримки реконструкції пункту пропуску «Устилуг» – нестабільність, яку переживає митна служба в останні роки.

Про це йшлося у програмі «Актуально» 8 жовтня на 12 каналі за участю депутатки Волинської обласної ради Валентини Черниш.

«Устилуг» – це болячка одна з найбільших, тому що гроші були виділені, проєкт зроблений, а реконструкція не була проведена. Ми зараз говоримо про те, що виділяють гроші на «Ягодин». Так, там теж необхідна модернізація. Але кожного разу, коли ми виходимо на переговори з нашими польськими колегами про наступні кроки (а у нас там далі – «Адамчуки – Збереже», «Кречів – Крилов»), нам згадують: а що ж із «Устилугом»? Насправді це дуже плачевно», – пояснила депутатка.

На її думку, реконструкцію і досі не провели, бо на митниці останнім часом не було стабільності, а також через складність процедури отримання проєктно-кошторисної документації.

«Останні два роки на митниці не було сталості… Виділити гроші з державного бюджету – це ж не просто запланувати щось у закон України про бюджет на поточний рік. Щоб його запланувати, треба мати скореговану на час подачі проєктно-кошторисну документацію, яка повинна пройти державну експертизу про те, що вона відповідає державним будівельним нормам. А це чималенькі гроші», – розповіла Валентина Черниш.

До того ж це бюджетні гроші, за якими потрібен дуже величезний контроль, щоб не було зловживань з будівельниками, каже вона.

«Для того, щоб закласти певні гроші, треба мати проєкт, який би пройшов експертизу. І про це треба думати заздалегідь. Тобто якщо ви хочете в наступному бюджетному році щось мати, ви повинні мати проєктно-кошторисну документацію вже в цьому році», – стверджує Валентина Черниш.

До того ж, за її словами, Волинська митниця останні два роки кілька разів реорганізовувалася.

«Проблема була в тому, що сама митна служба не була готова до серйозних стратегічних інфраструктурних проєктів. Думаю, зараз все зміниться, буде вже якась стабільність, і ми все-таки зможемо добудувати цей пункт пропуску. Наскільки я розумію, ми тепер його зробимо не тільки для автомобілів до 3,5 тонни. Поляки зараз серйозно налаштовані на те, щоб там облаштувати додаткову можливість перевезення вантажів бусами понад 3,5 тонни, тому що для них Україна цікава як ринок збуту, їм цікава українська продукція.

І інтенсивність буде набагато більша, якщо ми зробимо там нормально перехід із нормальними засобами контролю продукції, яка везеться, і, звісно, дороги. Поляки зі свого боку роблять дороги. Вони готові робити все, щоб інтенсифікувати нашу передусім економічну співпрацю. А ще є величезний туристичний потенціал, тому мусимо ще й стимулювати проникнення через кордон людей, які могли би дізнаватися про історичну, культурну спадщину один одного. І зацікавленість така є», – наголосила Валентина Черниш.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут