Діти щеплених від коронавірусу матерів одразу народжуються з високим рівнем антитіл. Це виявила група американських акушерів і гінекологів, інформує Wonderzine.

Рівень антитіл вимірювали в пуповинної крові. Під час дослідження виявили, що всі 36 новонароджених, чиї матері взяли участь в експерименті, мали антитіла для захисту від COVID-19 після вакцинації їхніх матерів вакцинами Pfizer / BioNTech або Moderna.

«Ми цього не передбачали. Ми очікували більшої різниці», – сказала Ешлі Роман, акушерка-гінеколог і співавторка дослідження.

За словами авторів, результати можуть допомогти заохотити ще більше людей вакцинуватися під час вагітності. За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань, станом на 11 вересня щеплення зробили тільки 30% вагітних жінок у віці від 18 до 49 років, незважаючи на все більше даних про безпеку вакцинації під час вагітності.

Наразі команда вивчає результати більшої групи учасників дослідження, а також те, як довго триває імунізація немовлят після народження.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут