27 вересня у Володимир-Волинській міській раді відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, на якому розглянули внесення змін до місцевого бюджету та цільових програм. Про це повідомляють на сайті міської ради.

Після заслуханої інформації, яку озвучив начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Сергій Юзефович, члени депутатської комісії підтримали внесення змін до Програми підтримки та розвитку надання вторинної медичної допомоги міста на 2019-2022 роки.

Генеральний директор КП «Володимир-Волинської стоматологічної поліклініки» Роман Нестеряк розповів, що медична установа має потребу у чотирьох додаткових компресорах, котрі забезпечуватимуть безперебійну роботу обладнання у кабінетах. А відтак необхідно виділити для їх придбання 96 800 гривень.

Під час обговорення даного питання голова бюджетної комісії Наталія Василець запропонувала розглянути у листопаді фінансовий звіт комунального підприємства стоматполіклініки за підсумками 9-ти місяців. Адже, як зазначив депутат Олег Тимосевич, комунальне підприємство має заробляти на себе, виконуючи фінансовий план. Натомість депутат Микола Савельєв зауважив, що кошти на стоматологічну поліклініку з місцевого бюджету почали виділяти лише упродовж двох останніх років, тому медичний заклад і надалі потрібно підтримувати. У підсумку обговорення депутати винесли позитивне рішення щодо виділення коштів на закупівлю компресорів.

Під час розгляду питання внесення змін до місцевого бюджету члени комісії обговорили виділення коштів на велотрек, облаштування якого передбачається у межах реалізації проєктів громадського бюджету участі. Як повідомив начальник управління інфраструктури Ігор Возний, у цьому році реалізувати цей проєкт уже навряд чи вдасться, тож його варто перенести на наступний рік.

Начальник управління бюджету та фінансів Оксана Субицька поінформувала, що за результатами аукціону по закупівлі дорожньої комбінованої машини із піскорозкидальним обладнанням вдалось зекономити 3 тисячі гривень, які пропонується перенести на закупівлю бульдозера для КП «Полігон». Також Оксана Субицька розповіла про зміни до бюджету, які стосуються видатків на енергоносії у зв’язку із підвищенням ціни на газ. Для того, що бюджетні установи громади в опалювальний період мали тепло є необхідність здійснити перерозподіл понад 2-х мільйонів гривень коштів місцевого бюджету.

Як повідомив начальник відділу молодіжної політики та спорту Вячеслав Петрук, згідно постанови Кабміну №326 від 7.04.2021 та відповідної президентської програми по підтримці спорту, в усіх громадах країни мають встановлюватись сучасні спортивні майданчики із тренажерним обладнанням. Орієнтовна вартість такого майданчика майже 50 тисяч гривень. Якщо громада встановлюватиме таке обладнання за власні кошти, то держава фінансуватиме заробітну плату спеціаліста, котрий обслуговуватиме майданчик та консультуватиме охочих там займатись.

Після підтриманих змін до бюджету члени комісії розглянули та рекомендували до розгляду сесії і проєкт рішення щодо включення майна комунальної власності в перелік об’єктів, які підлягають приватизації у 2021 році шляхом продажу на електронному аукціоні по вул. Сагайдачного,53 В-К 7.

       

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут