Уродженець Устилуга, який відгамселив свою доньку та дружину, обійдеться штрафом. Про це відомо з вироку Володимир-Волинського міського суду від 20 вересня, інформує “Княжий Град”.

У чоловіка, який працює машиністом тепловоза Локомотивне депо Ковель, розпочався конфлікт з дружиною ще на території кафе “Турійське подвір`я”.

Чоловік схопив та стиснув руку дружини та наніс їй кілька ударів ногою у ліве та праве стегно, після чого наніс кілька ударів кулаком в обличчя.

Цим “спричинив потерпілій  тілесні ушкодження у вигляді синців правої верхньої та обох нижніх кінцівок і саден обличчя, в ділянці мочки вуха та перенісся, які відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень”.

Чоловіка притягнули до відповідальності згідно з  ч. 1 ст. 125 Кримінального Кодексу України.

Коли ж донька спробувала захистити матір, чоловік “схопив та стиснув доньку руками за шию, після чого наніс удар кулаком в праву сторону обличчя, внаслідок чого спричинив потерпілій тілесні ушкодження у вигляді синця в ділянці обличчя і лівого плеча та саден в ділянці шиї, які відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень”.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, щиро розкаявся, просив суворо не карати.

Чоловіка визнали винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України та призначили покарання у виді штрафу в сумі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Вирок може бути оскаржений у Волинському апеляційному суді через Володимир-Волинський міський суд протягом 30 днів з дня його проголошення.


Корисні контакти для допомоги жертвам домашнього насильства:

Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству:

  • 116 123 (з мобільного);
  • 0 800 500 335 (зі стаціонарного).Номер національної поліції 102.
  • Волинський обласний центр соціально-психологічної допомоги: м. Луцьк, проспект Перемоги, 32, (0332)78 23 88, факс 78 48 09;
  • Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
    м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька 19.
    Телефонний номер : (03342) 38011, 38016 або через спеціаліста Регіонального центру за номером 78-79-96
    E-mail: volodymyr-volynskyy.volyn@legalaid.lt.ua

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут