24 вересня у залі засідань Володимир-Волинської міської ради відбулось засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Члени комісії, до складу якої входять Наталя Василець («Європейська солідарність»), Микола Савєльєв («За Майбутнє»), Олег Тимосевич («Самопоміч»), Андрій Принда («За Майбутнє») та Сергій Коба («Сила і честь»), розглянули 16 питань порядку денного, а саме:

 1. Контроль за виконанням рішень міської ради «Про міський бюджет на 2021 рік» у розрізі галузей (управління соціальної політики виконавчого комітету міської ради) (відповідно до плану роботи на ІІ півріччя).
 2. Про затвердження Програми  матеріально – технічного забезпечення  військових частин А 1008,  А2892,  Володимир  –   Волинського районного територіального   центру комплектування  та  соціальної  підтримки, проведення  заходів  територіальної  оборони та  комплектування  військових частин, мобілізаційної підготовки і мобілізації в громаді на 2021 – 2025 роки.
 3. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку надання вторинної медичної допомоги міста на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 20.09.2019 року № 34/7 (зі змінами).
 4. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.02.2019 р. № 31/18 «Про програму розвитку та відновлення матеріально-технічної бази КП “Володимир-Волинський ЦПМД” на 2019-2020 роки», зі змінами.
 5. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року №2/11 «Про бюджет Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік» (код бюджету 03556000000).
 6. Про внесення змін та доповнень до Додатку 2 рішення міської ради від 09.07.2021р. № 8/14 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку».
 7. Про підтримку ініціативи щодо повернення місту Володимиру-Волинському історичної назви «Володимир».
 8. Про включення майна комунальної власності в перелік об’єктів, які підлягають приватизації у 2021 році шляхом продажу на електронному аукціоні по вул. Сагайдачного,53 В-К 7.
 9. Про затвердження умов та стартової ціни автомобіля MERCEDES-BENZ 280, який підлягає приватизації у 2021 році шляхом продажу на електронному аукціоні.
 10. Про затвердження умов та стартової ціни об’єкта малої приватизації міської комунальної власності по вул. Ковельській,103.
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Вощатин.
 12. Про погодження звіту про експертну грошову оцінку, затвердження вартості земельної ділянки, припинення договору оренди землі та продажу власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Генерала Шухевича, 94.
 13. Про погодження звіту про експертну грошову оцінку, встановлення стартової ціни та продаж у власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Устилузькій, 142В на електронних торгах.
 14. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 06.08.2021р. № 9/90 «Про погодження  звіту про експертну грошову оцінку, затвердження вартості та продажу власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення».
 15. Про затвердження розпоряджень міського голови, виданих у міжсесійний період.
 16. Про затвердження Кодексу етики депутатів Володимир-Волинської міської ради.

Найважливішим питанням порядку денного засідання бюджетної комісії, що викликало жваву дискусію між депутатами, було внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року №2/11 «Про бюджет Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік». Начальник управління бюджету та фінансів Оксана Субицька озвучила інформацію щодо перевиконання бюджету розвитку та пропозиції перерозподілу бюджетних коштів на ряд об’єктів.

За результатами розгляду даного питання було погоджено виділення коштів на такі об’єкти:

 • капітальний ремонт вузла обліку природного газу в приміщенні котельні ЗОШ Ласків;
 • бігові доріжки спортивного ядра стадіону МЦФЗН «Спорт для всіх» (капітальний ремонт);
 • капітальний ремонт частини першого та другого поверхів головного корпусу ТМО (жіноча консультація під інфекційне відділення);
 • придбання настінного дентального рентгенапарату в стоматполіклініку;
 • капітальний ремонт автобусної зупинки по вул. Ковельська, 42;
 • придбання котла твердопаливного, циклонів-утилізаторів з утепленням;
 • капітальний ремонт магістрального водогону по вулиці Кобзарській;
 • придбання машини дорожньої комбінованої (з піскорозкидальним обладнанням та поворотним відвалом) для КП «Полігон».

Також підтримали часткове виділення коштів на придбання бульдозера КП «Полігон». Ряд пропозицій також повторно розглянуть на додатковому засіданні комісії на наступному тижні.

Депутатка Наталія Василець наголосила на необхідності ремонту заїзду до будинків по вулиці Луцькій, 156. Також, як голова комісії,  запропонувала  управлінню бюджету та фінансів в подальшому надавати членам бюджетної комісії інформацію щодо використання коштів по поточним та капітальним видаткам. Дану пропозицію під час обговорення підтримали Андрій Принда разом із Олегом Тимосевичем.

Під час розгляду третього та четвертого питань «Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку надання вторинної медичної допомоги міста на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 20.09.2019 року № 34/7 (зі змінами)» та «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.02.2019 р. № 31/18 «Про програму розвитку та відновлення матеріально-технічної бази КП “Володимир-Волинський ЦПМД” на 2019-2020 роки», зі змінами» члени комісії запропонували ряд змін та дали доручення відповідальним працівникам міськвиконкому детально прописати кожний пункт фінансування з врахуванням їхніх пропозицій та зауважень.

Під час розгляду восьмого питання «Про включення майна комунальної власності в перелік об’єктів, які підлягають приватизації у 2021 році шляхом продажу на електронному аукціоні по вул. Сагайдачного,53 В-К 7» депутати звернули увагу на необхідності представлення в подальшому під час засідання комісій візуалізації деяких об’єктів, які будуть включені в комунальну власність, для кращого розуміння питань та прийняття зважених рішень.

Члени бюджетної комісії також одноголосно підтримали ініціативу повернення місту Володимиру-Волинському історичної назви «Володимир», проєкт рішення про затвердження Кодексу етики депутатів Володимир-Волинської міської ради та інші проєкти рішень порядку денного.

Наприкінці засідання Олег Тимосевич звернув увагу на необхідності приведення до належного стану території «червоної школи», оскільки ця пам’ятка заслуговує особливої уваги.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут