23 вересня у сквері поблизу історичного музею ім. О.Дверницького командою «Topiar.net» було встановлено вічнозелені ландшафтні скульптури – топіари. Про це повідомляють на сайті міської ради. 

Ідею вдалося втілити після перемоги проєкту у громадському бюджеті участі. Автор проєкту – фахівець музею Олександр Стемковський.

Проєкт «Парк інтелектуального відпочинку «Легенди Володимира» був запропонований до реалізації рік тому. Його бюджет становить 499 тисяч 950 гривень. Виготовленням та встановленням скульптур займалася фірма «Topiar.net».

Серед зелених скульптур – пара Дверницьких, князівна, сурмач, змієборець, охоронець музею та скрипалі. Є також вічнозелене велике серце для молодят, яка знаходиться якраз неподалік відділу РАЦС. Як зазначив заступник міського голови Андрій Гудим, вічнозелені скульптури нестимуть літню красу у будь-яку пору року, створять незабутню фотозону для молодят, мешканців та гостей міста.

Представник команди підрядників Богдан Лучка подякував всім за довіру та наголосив на важливості бережливому ставленні до витворів, аби вони служили довгі роки.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут