23 вересня відбулись урочистості з нагоди старту навчань батальйону територіальної оборони, у яких взяв участь секретар міської ради Іван Юхимюк, – інформують на сайті міської ради.

Серед 350 представників усіх громад району, які приступили сьогодні до навчань, майже півтори сотні склали присягу на вірність Батьківщині. На урочистостях також були присутні голова райради Віктор Хиць, голова райдержадміністрації Юрій Лобач зі своїм першим заступником Віктором Сапожніковим, а також Оваднівський сільський голова Сергій Панасевич.

У Волинській області такі зборові заходи проходять вперше. Вони покликані покласти початок побудови нової для України системи територіальної оборони, відповідно до якої у випадку реальної загрози захищати своє село, місто, громаду будуть спеціально навчені резервісти.

Призовники протягом десяти днів відпрацьовуватимуть порядок дій на випадок воєнної загрози. Для військовослужбовців проводитимуть як колективну, так і індивідуальну підготовку. Навчання зі стрільби проходитиме на військовому полігоні 14-ої ОМБр. Фінансування навчання проводитиметься за рахунок співфінансування з бюджетів громад та Міністерства оборони України.

      

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут