Рівень безробіття серед громадян віком 15 років і старше та у віці 15–70 років у другому кварталі 2021 року в Україні почало знижуватися – з понад 10% у першому кварталі до 9,3% або 1,6 млн осіб. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Держстатистики.

За результатами обстеження робочої сили в ІІ кварталі 2021 році, кількість зайнятого населення віком 15 років і старше й у віці 15–70 років становила по 15,8 млн осіб. Кількість безробітного населення віком 15 років і старше й у віці 15–70 років становила по 1,6 млн осіб.

Рівень зайнятості населення віком 15 років і старше становив 49,7%, а серед населення віком 15–70 років – 56,2%. Рівень безробіття серед робочої сили віком 15 років і старше й у віці 15–70 років становив 9,3%.

Додамо, спостереження охоплює усі регіони України, крім першої та другої зони радіаційного забруднення внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС, тимчасово окупованої території АРК і Севастополя, а також частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Доповнення

За даними НБУ, у квітні попит на робочу силу продовжував зростати, попри карантин “червоних зон” у низці регіонів. Водночас інтерес до пошуку роботи як в Україні, так і за кордоном знизився через складну епідемічну ситуацію. Уже у травні почали стрімко зростати і попит, і пропозиція робочої сили – після травневих свят та пом’якшення карантинних обмежень. Водночас, вказували у НБУ, зацікавленість пошуком роботи за кордоном у травні залишалася стриманою, вірогідно, через повільну вакцинацію в Україні.

У червні зростання попиту на робочу силу тривало, тоді як пропозиція залишалася стриманою, зокрема через початок сезону відпусток та подовжені червневі вихідні.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут