Комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» турбується про комфорт і затишок у оселях мешканців Володимира-Волинського під час опалювального сезону. Саме для якісної роботи підприємства у холодні пори року, теплоенерго проводить великий комплекс заходів для надійної та безперебійної діяльності підприємства у міжопалювальний сезон.

Про це повідомляють на сторінці КП “Володимир-Волинськтеплоенерго”.

“На підприємстві впроваджуємо різноманітні сучасні технології, які дають можливість зменшити втрати тепла в трубопроводах, що прокладені в землі. Дозволяє підвищити надійність наданих послуг задля задоволення потреб наших споживачів!” – наголошує директор Володимир-Волинськтеплоенерго Сергій Коба .

Так, Володимир-Волинськтеплоенерго провело ремонт усіх 19-ти котелень, проведено  гідравлічні випробування та ремонт теплових мереж на 19, 8 кілометра теплових мереж та чотирьох центральних теплових пунктів.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

✔Загалом, проведено такі заходи з підготовки:

  • промивку котлів та водопідігрівачів;
  • поточний ремонт димососів, вентиляторів, насосів та електродвигунів;
  • ремонт та регулювання запобіжних та зворотних клапанів;
  • проведено ревізію та ремонт запірної арматури та газової автоматики;
  • роботи з підготовки хімводоочищення;
  • ремонт обмурівок та топок котлів .;
  • ревізію вибухових клапанів котлів та газоходів;
  • ревізію та ремонт автоматики котлів, приладів та засобів вимірювання;
  • повірку контрольно-вимірювальних приладів і способів автоматизації, водомірів, теплових лічильників, коректорів газу;
  • промивка та прочищення баків-акумуляторів гарячої води.

На виконання інвестиційної програми замінили новими, сучасними та попередньо ізольованими 320 метрів погонних старих трубопроводів теплової мережі котельні на вул. Луцькій, 168-К.

На зображенні може бути: у приміщенні

Провели роботи із заміни ділянок теплових мереж на теплоізольовані труби, що не пройшли гідравлічні випробування на котельнях, що розташовані на вулицях  Академіка Глушкова, 36-К, Ковельській,12-К, Шевченка, 8-К,  Старицького,12-К.

Загальна протяжність замінених трубопроводів теплових мереж безканальної прокладки склала 608 метрів.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Силами працівників підприємства проведено капітальний ремонт котельні по вул. Павлова,20-К. Так, замінили твердопаливний котел на  більш потужний,  встановили циклони-утилізатори, замінили димососи та встановили нове вентиляційне обладнання. Якісна та безперебійна робота котельного обладнання тут стратегічно важлива, адже ця котельня подає теплоносій до Володимир-Волинської міської станції переливання крові, Володимир-Волинського центру первинної медико-санітарної допомоги та КП «Володимир-Волинське ТМО».

Підприємством проведено заміну автоматики газових котлів на котельні по вул. Устилузькій, 29-К. Проведено заміну 2-х рециркуляційних  насосів гарячого водопостачання на котельні по вул. Ковельській,106-К, Луцькій,103-К та заміну насоса системи опалення на котельні по вул. Луцькій,103-К. Встановлено додатково  резервний насос системи опалення на ЦТП №3 по вул. Незалежності,1-К, а також замінено насос на котельні по вул. Луцькій, 221-К за кошти міського бюджету.

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

Завдяки посильній підтримці місцевої влади для потреб підприємства придбали екскаватор навантажувач БАМ-2014 та генераторну установку  потужністю 24 кВт. для застосування при непланових вимкненнях електроенергії, безпечної роботи котлів та виконання робіт на тепломережах за відсутності централізованого електропостачання. Також  на завершальній стадії  – роботи  зі встановлення модульної твердопаливної котельні на вулиці Старицького, 12-К за кошти міського бюджету.

Підготовка до нового опалювального сезону 2021-2022 рр. проводилася  згідно  з затвердженого плану-графіку та плану організаційно-технічних заходів підприємства.

«Крім основних заходів, ми  також рухаємося в ногу з часом і впроваджуємо новітні технології у життя! Вже незабаром презентуємо проєкт з автоматизації  та диспетчеризації роботи котельні на вулиці 20 Липня,21-К, що дозволить моніторити і управляти роботою котельні дистанційно. Це сучасний комплексний підхід до системи теплопостачання, за яким – майбутнє», – наголошує директор Володимир-Волинськтеплоенерго Сергій Коба.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут