Уже протягом півтора року у Володимирі-Волинському працює програма Фонду енергоефективності “Енергодім”. Про це інформують на сайті міської ради.

Програма підтримки модернізації багатоквартирних будинків передбачає часткове відшкодування витрат ОСББ на заходи з енергоефективності. Крім цього у громаді працює цільова міська програма «Тепла оселя», котра має на меті відшкодування з міського бюджету відсотків за кредитами, залученими ОСББ, які беруть участь у програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім».

Наразі 10 багатоквартирних будинків у місті провели енергоаудит і беруть участь у відповідній програмі. У п’яти будинках тривають активні роботи: встановлюються індивідуальні теплові пункти, ремонтуються системи опалення, утеплюються дахи та фасади. Спільними зусиллями міжнародних партнерів, держави, Фонду енергоефективності, мешканців багатоповерхівок та міської влади вдається реалізувати ці проєкти. Як результат – вдвічі нижчі платіжки за опалення для населення та якісно відремонтовані будинки.

Деталі у відео:

    

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут