Наукові діячі США, Канади та Данії запропонували альтернативну гіпотезу, що пояснює процес ожиріння. Про це повідомляє РИА “Новости” з посиланням на American Journal of Clinical Nutrition.

Новизна підходу у вивченні проблеми зайвої ваги полягає в тому, що його автори називають причиною ожиріння не кількість споживаних калорій, а хімічний склад їжі в сучасному світі.

Так, згідно з їх гіпотезою, до надмірного накопичення жиру призводить споживання їжі з високим показником глікемічного індексу. В ході проведеної роботи вчені прийшли до висновку, що висока кількість такої їжі в житті сучасної західної людини стає причиною гормональних змін, що змінюють процес метаболізму.

“Коли ми їмо сильно перероблені вуглеводи, організм збільшує секрецію інсуліну і пригнічує секрецію глюкагону. Це, в свою чергу, дає сигнал жировим клітинам накопичувати більше калорій, залишаючи менше енергії для харчування м’язів та інших метаболічно активних тканин”, – пояснив доктор Девід Людвіг.

Він додав, що такий образ харчування передбачає отримання мозком сигналу про недостатність поживних речовин, що спонукає орган сигналізувати про почуття голоду.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут