ілюстративне зображення

У селі Підгайці під Луцьком в приміщенні сільської ради незаконно працював манікюрний салон. Договір оренди приміщення завершився у листопаді 2020 року, але, як з’ясували журналісти 12 каналу, салон працював ще до вересня 2021 року. Наразі підприємиця звідти з’їхала, звільнене приміщення віддадуть для потреб комунального підприємства.

За інформацією журналістів, у кабінеті сільради функціонував манікюрний салон Наталії Штефанеси. Вона є невісткою екс-працівника Підгайцівської сільради Георгія Штефанеси, який нещодавно звільнився. Нагадаємо, у липні поліція вручила йому підозру в розкраданні грошей сільради, що завдало збитків на 500 тис. грн. Також його судитимуть за напад на журналістку Людмилу Яворську.

У кабінеті з окремим входом та санвузлом підприємиця надавала послуги з манікюру та педикюру. Договір про оренду був укладений у 2018 році. За користування 30-ма квадратами в адміністративній будівлі у центрі Підгайців манікюрниця сплачувала 650 гривень на місяць. Торік у листопаді договір закінчився, втім, як з’ясували журналісти, манікюрниця й далі продовжувала працювати у цьому кабінеті, хоча сільський голова стверджує, що це був кабінет Георгія Штефанеси.

Підприємиця з’їхала з орендованого приміщення декілька днів тому. Щоправда, забрала з собою не лише меблі, а й розетки, ламінат, люстри та двері, оскільки начебто весь ремонт був зроблений власним коштом. Звільнені кімнати планують віддати для потреб комунального підприємства.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут