Служба автомобільних доріг у Волинській області оголосила відкриті торги на надання послуги з обстеження мостів та шляхопроводів на автомобільних дорогах загального користування державного значення в області.

Тендерні пропозиції від учасників прийматимуть до 23 вересня, коли й розпочнеться аукціон. Очікувана вартість робіт становить 415 784 гривні. Про це інформують Волинські новини.

Ідеться про обстеження мостів і шляхопроводів на автомобільних дорогах для оцінювання та прогнозування технічного стану споруд, визначення відповідності їх елементів вимогам нормативних документів, складання відомостей дефектів, встановлення можливості безпечного перепуску транспортних засобів і режиму їх руху спорудами, внесення даних в електронну систему управління мостами.

Мета – прогноз, систематизація споруд за потребами ремонту і реконструкції, розробка довгострокової стратегії фінансування робіт.

Обстежать мости, зокрема, на трасах М-07 Київ – Ковель – Ягодин, Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – М-06, Т-03-04 М-19 – Доманове – Самари – Залухів – Мала Глуша – Т-03-08 – Невір – Ветли – Р-14, а також у Ковельському (через річки Турія та Західний Буг), Володимир-Волинському (через річку Луга), Луцькому (в селі Лобачівка) та Камінь-Каширському районах (через річку Турія).

Обстежити всі мости і шляхопроводи мають до 31 грудня 2021 року.

Звіт за результатами обстеження має включати загальні відомості, відомості про технічний стан споруд, прогонові будови, опори, дефекти, вантажопідйомність тощо.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут