11 вересня в межах реалізації проєкту “Маленькими кроками до великої мети” відбулась благодійна велосипедна екскурсія-квест у Володимирі-Волинському.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці ТІЦ/ Володимир-Волинської міської ради.

Таку оригінальну екскурсію організував випускник “Школи маленьких гідів” Максим Дорош. Хлопець підготував справжній сюрприз екскурсантам, адже вони відвідали сучасні локації нашого міста, із задоволенням послухали виступ ансамблю “Секвенція”дитячої музичної школи, гостювали у талановитого скульптора Олега Дубинчука та частувалися у кав’ярні щасливих “Lykke”!

“Щиро вдячні нашим добрим помічникам: керівнику ансамблю “Секвенція” Ользі Редько та талановитим учасникам цього чудового ансамблю за музичний подарунок, скульптору Олегу Дубинчуку за гостинність та цікаву розповідь про те, як звичайне дерево можна перетворити у справжній витвір мистецтва, власнику кав’ярні щасливих “Lykke” Олександру Касімову за смачне частування учасників екскурсії!” – йдеться у повідомленні.

Проєкт реалізовується ТІЦ / Володимир-Волинської міської ради спільно з ГО ПУЛЬС МІСТА за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.

Якщо ви бажаєте відвідати такі благодійні екскурсії, записуйтесь за телефоном 0636210019 та слідкуйте за анонсами на сторінці Туристично-інформаційного центру Володимир-Волинської міської ради!

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут